אחרי שנים שבנינו אתרים לעסקים
הקמנו חברת סטארטאפ במיוחד בשבילכם
wizer - וויזר

אתר מתקדם לעסק שלך

להזמנת השירותים אונליין

לפרטים נוספים
אנו ממליצים לכם בחום על WIZER
wizer וויזר wizer וויזר

בניית אתרים לעסקים

בניית אתרים לעסקים

פעם בניית אתרים לעסקים היה מותרות, היום כל עסק צריך לבנות אתר אינטרנט שייצג אותו בזירה הווירטואלית, כדי שהאתר לעסק יניב פירות הוא צריך לעמוד במספר קריטריונים.

עיצוב האתר – העיצוב של האתר הוא הפרצוף של העסק שלך בעיני המבקר באתר, במיוחד בבניית אתרים לעסקים חשוב לבנות את האתר עם עיצוב מושך לעין, עם צבעים מתאימים, ועם ויזואליות מרשימה והכי חשוב עיצוב שמתאים למטרה של העסק.

תוכן האתר – הלקוח שלך לא נכנס לאתר שלך רק כדי להתפאר מהעיצוב של האתר שלך, הוא בא לקבל מידע, עליך לתת למבקר באתר את המידע בצורה עניינית ולא מסורבלת, כדי שבסופו של דבר הוא יפנה אליך או יבצע קנייה.

קידום האתר – אתר בלי כניסות לא שווה כלום, אחרי שיש לך אתר עם תכנים הגיע החלק המעשי, אפשר לקבל כניסות לאתר דרך מודעות בתשלום או דרך מנוע החיפוש, מה שאני ממליץ זה ללכת על שתי האופציות, את הפרסום ממומן ניתן לבצע לבד דרך Google AdWords או ע"י חברה מתאימה ואת הקידום במנועי חיפוש אפשר לעשות לבד תוך כדי נקיטת מספר כללי יסוד או ע"י חברת קידום אתרים.

כל אתר לעסק שיעמוד תחת שלושת קריטריונים אלה יזכה להצלחת העסק שלו מכיוון האינטרנט, כדי לעמוד תחת קריטריונים אלה אתה זקוק להכוונה ולחברת בניית אתרים אמינה עם יכולות ואמצעים לעמוד תחת שלושת קריטריונים אלה, בנוסף חשוב מאוד שלמתכנת שיבנה לך את האתר יהיה כמה שיותר ידע בקידום אתרים, היו לי מספר פניות של בעלי עסקים שאמרו לי שיש להם אתר אבל הוא פשוט לא זז במנועי החיפוש, מעיון קצר בקוד ראיתי ישר את הבעיה, לכן כדי לחסוך לכם הרבה זמן, כסף וכוח חשוב לבחור חברה שלא תעשה חצי עבודה.

בשבילכם פיתחתי את המערכת החכמה ThinkSmart, בעזרתה האתר שלכם יהיה תמיד מעודכן וירוץ במנועי החיפוש, גם אתר זה בנוי על המערכת הזו ואפשר להגיד שבזכותה האתר הזה משגשג, המערכת נבנתה לשתי מטרות: מטרה ראשונה לעזור לנהל את האתר בקלות וללא ידע טכני, מטרה שנייה להתאים את האתר בצורה הטובה ביותר למנוע חיפוש למידע נוסף על המערכת ניהול.

לסיכום בניית אתרים לעסקים ובניית אתרים לעסקים קטנים בפרט זה מהלך אסטרטגי שיווקי חשוב מאוד, אתר צריך להיות חלק בלתי נפרד מהעסק שלך, בעזרת האתר תוכל לייעל את העסק שלך, להגיע לקהל יותר גדול ולהגדיל הכנסות.

בנוסף חשוב מאוד להשקיע באתר עם מערכת ניהול תוכן טובה כדי להפוך את העלות של בניית אתר לחד פעמית ולא מתמשכת, לדוגמא בניית אתר לעסק שכל חודש מעלה מוצר חדש ללא פאנל ניהול אתר איכותי יצטרך לשלם תשלום כל חודש על הוספת המוצר לאתר, אבל אתר עם פאנל ניהול פשוט כמו שאני מציע יכול לאפשר לבעל העסק או לאחד מהעובדים שלו להוסיף את המוצר לאתר בקלות וביעילות.

אתם יכולים להשאיר פרטים ונשמח למסור לכם פרטים נוספים.

המון בהצלחה,